Fotoja po bën namin në rrjet/ U tha se Tea me Beartin u fejuan, ja unaza me diamant e ish-konkurrentes së Përputhen

Së fundmi, në rrjet po përflitet se Tea dhe Bearti janë fejuar. Këto a ludime kanë nisur nga një video e publikuar nga ish-konkurrentja në Instastory.

Ajo shfaqet me unazë fejese me diamant në gisht, duke marrë të gjithë vëmendjen e ndjekësve. Kjo lë të kuptohet se është e vërtetë që çifti janë fejuar, ashtu siç u përfol pak kohë më parë, në fsh ehtësi të plotë.