Fotot u bënë virale por çfarë ndodhi në prapaskenat e Marina Vjollcës me kalin? I zbuloi gj.ok.sin. pasi i shkeli fustanin dhe …

Në pamje, ajo shihet duke ngritur menjëherë fustanin për të ekspozuar më shumë se ç’duhet.Por nuk mbaroi me kaq, në fund të videos shihet që kali prishi gjithçka duke kryer nevojat personale.Megjithatë, Marina Vjollca duket se i ka marrë me sportivitet këto momente duke i ndarë me ndjekësit dhe shkroi/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet