Ftesa nga Haga për Kadri Veselin, reagon reperi: Shkofsh e…

Ftesa nga Haga për Kadri Veselin, reagon reperi: Shkofsh e…

Reperi nga Ferizaj, Gramoz Aliu – Mozzik, i ka dalë në krah Kadri Veselit pasi ai ka treguar se është ftuar nga Gjykata Speciale.Gjatë ditës së sotme, kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka njoftuar se ai është ftuar nga Gjykata Speciale në Hagë dhe se ai do të intervistohet më katër dhjetor të këtij viti.E ndër reagimet e shumta ishte edhe ai i reperit Mozzik ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: