Gati sa po “shpërt hen” gjoksi, Tuna nuk ndalet dhe “tër bon” keq pozat e fundit (Video)

Këngëtarja Tuna pas publikimit të këngës së saj me të re “Amoni”E pas kësaj këngëtarja ka vazhduar me disa fotosesione tepër seksi, kurse i fundit është realizuar nga Norik Uka.E derisa në disa prej tyre ajo ekspozon fytyrën në foton e fundit këngëtarja ka vendosur që të tregojë gjoksin e saj.Ajo ka një veshje ku nuk ka të vëna fare sutjena shtype rekl,am dhe shiko vide,on: