Gazetarja nga Zvicra paralajmëron politikanët kosovarë: Do t’ua publikojë bizniset që shpërlani para në Zvicër

Një gazetare nga Zvicra, ka paralajmëruar se do të publikojë pasuritë e politikanëve kosovarë që sipas saj i kanë fituar me korrupsion në Kosovë.
Gazetarja nga Kosova Dafina Eshrefi, që jeton në Zvicër dhe punon për mediumin më të madh atje, “Blick”, ka dhën një paralajmërim se shumë shpejt do të nis publikimin e pasurive të politikanëve kosovarë në median zvicerane, që sipas saj shpërlajnë para në Zvicër, transmeton 24 news. Per te pare videon shtyp ne rek1amen me poshte