Genta e ‘maltreton’ të dashurin milioner, shikojeni ҫka e detyron të bëjë

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.Aajo është tejet e bukur dhe atraktive. Së fundmi këngëtarja është përfolur për lidhjen me një biznesmes nga Turqia, i cili jeton në Zvicër. Genta për momentin gjendet në Zvicër, nga ku edhe ka publikuar foton e fundit. Duket se ajo po e ‘detyron’ të dashurin që t’i bëjë foto shtyp ne foton posht ketij shkrimi n’diqni pamjet.