Genta publikoi fotot super yll, fansat kapen keq pas këtij detaji(Foto)

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli është shumë aktive në rrjete sociale. Profili i saj i instagramit është i mbushur plot me foto pasi ajo publikon vazhdimisht. Mirëpo seti i fundit fotografik që ka realizuar, nuk është pritur mirë nga ndjekësit e saj shtyp mbi rek.lam dhe shihni reagimet e cmen dura …