Getinjo i përgjigjet Onatit për fjalët kundër vëllait të tij reperit Mozzik

Getinjo i përgjigjet Onatit për fjalët kundër vëllait të tij reperit Mozzik

Reperi shqiptar Onati mbrëmë i ftuar në një emision televiziv, kur u pyet se cilit reper do ti ndihmonte në tekste, ai zgjodhi reperin Mozzik, shkruan Indeksonline.

Kjo u pa si një ‘Diss’ kundër reperit Mozzik i cili është mjaft i pëlqyer nga publiku.

Menjëherë pas kësaj deklarate, ka reaguar vëllai i Mozzikut, Getinjo ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: