Gëzimja shfaqet me fustan të shkurt e të ngushtë, do ta ‘shkrijë’ djalin e Remzies

Gëzimja shfaqet me fustan të shkurt e të ngushtë, do ta ‘shkrijë’ djalin e Remzies

Gëzime Krasniqi u bë e njohur për publik si reja e Remzie Osmanit.
Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para një viti dhe dasma e tyre bëri bujë të madhe, përcjell ORAinfo.
Gëzimja tani vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.
Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt e të ngushtë. Kaq joshëse po duket ajo hstypni mbi relam shihni pam jet mahnitese..