‘Gjyshërit i kam parë 100 herë në ëndërr, por i dua këtu’! Ramën e prek vogëlushja e familjes Greku: O Zot, je fantastike…

Kreu i qeverisë u njoh me gjendjen e familjes duke i kërkuar kryebashkiakut Veliaj që t’u plotësojë cdo nevojë. Por vogëlushja e familjes Greku, mbesa e dy gjyshërve që ndërruan jetë nën rrënoja preku kryeministrin kur i tha se ‘i ka parë në ëndërr, por i do aty’ ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: