Gjysmë të zh veshur, Arbenita publikon një video in time me Feron

Arbenita Ismajli vazhdon të shpreh publikisht dashurinë ndaj Feros.Arbenita Ismajli së fundmi ishte në qendër të vëmendjes pas videos që u publikuar javë më parë ku modelja shihej duke u puthur me një djalë.Ajo së fundmi ka ndarë një video mjaft intime me të dashurin e saj Fero, dyshja janë shfaqur gjysmë të zh veshur dhe në postimin e bërë mund ta shohim reperin duke mbajtur në bel të dashurën e saj ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: