Glauk Konjufca bëhet baba për herë të dytë, ja si ja vuri emrin vajzes

Glauk Konjufca bëhet baba për herë të dytë, ja si ja vuri emrin vajzes

Glauk Konjufca bëhet baba për herë të dytë, ja si ja vuri emrin vajzes (FOTO)Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca është bërë sot baba për herë të dytë.Konjufca është bërë baba i një vajze, te cilën kanë vendosur ta quajnë Erena.Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshortja e tij përmes një postimi në facebook.PRIT 5 SEKONDA DHE Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju