Godet Kallashi o Albin ta hongsha zemren ty je zemra Kosoves per ty kisha vallzu tanë naten ne…

Godet Kallashi o Albin ta hongsha zemren ty je zemra Kosoves per ty kisha vallzu tanë naten ne…
Kallashi nuk permbahet edhe ajo per her te pare eshte perzier ne politik por ajo mbeshtet albinin dhe thot per albinin i kisha ba kejtt ket mustafen e kisha mit me … o albin mos u dorzo ti je zemra e kosoves per ty kisha vallzu nat e dit per me teper shtypni mbi rek,lamen dhe shikoni vjideo.