Godet prezantuesja shqiptare “Bëni marrëdhenie e kënaquni në karantin, se kalojn të gjitha”

Këshillon prezantuesja shqiptare “Bëni marrëdhenie e kënaquni në karantin, se kalojn të gjitha”.Ajo eshte nje nga emrat kryesor ne boten e estrades shqiptare.Alesia Bami e cila filloi karieren e saj si balerin ne emisionin Stop tani ishte e ftuar ne nje emision ne Top Channel , ajo foli per jeten e saj private si dhe profesionale e me shum per gjendjen e fundit e cila u krijua nga koronavirusi ne bote e ne Shqiperi e si rezultat i kesaj te gjithe jan futur ne karantin.Ajo keshilloi te kenaqen te gjithe eciftet e sa me shum te …Shty pni mbi reekla amen me po shte dhe ju dalin pamjet e saj: