Goditje tërmeti në vend, ja epiqendra dhe sa ishte magnituda (Video)

Goditje tërmeti në vend, ja epiqendra dhe sa ishte magnituda (Video)

Nje goditje termeti eshte regjistruar ne vend. IGJEUM raporton se ka regjistruar termet me magnitude 2.9 dhe me epiqender 1 km ne Jug Perendim te Karpenit ne Durres.

Per fat, goditja ka qene e vogel dhe nuk ka asnje raportim per deme ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: