Goli I Xherdan Shaqirit Kunder Evertonit (VIDEO)

Goli I Xherdan Shaqirit Kunder Evertonit.Goli i Xherdan Shaqirit kunder Evertonit. Xherdan Shaqiri ka dyfishuar epersine e Liverpoolit kunder Evertonit, pas asistimit te Mane.Goli i Xherdan Shaqirit kunder Evertonit. Xherdan Shaqiri ka dyfishuar epersine e Liverpoolit kunder Evertonit, pas asistimit te Mane ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: