Gramoz Vokrri zbulon se sa afër ishte Shaqiri të bëhej pjesë e Kosovës

Gramoz Vokrri zbulon se sa afër ishte Shaqiri të bëhej pjesë e Kosovës

Gramoz Vokrri, i biri i legjendës së futbollit kosovar, Fadil Vokrri, ka zbuluar një detaj, duke treguar se Xherdan Shaqiri ishte shumë afër që të bëhej pjesë e Përfaqësueses së Kosovës.

I ftuar në RTV Dukagjin, Gramoz Vokrri, ka dhënë detaje interesante derisa ka komentuar figurën e Xherdan Shaqirit.

Ai e ka quajtur ambasador të Kosovës, Shaqirin shtype rekl,am dhe shiko vide,on: