Graniti largohet nga ‘BBV’, e motra i habit të gjithë me atë që shkruan menjëherë pasi doli vendimi

Graniti largohet nga ‘BBV’, e motra i habit të gjithë me atë që shkruan menjëherë pasi doli vendimi

Graniti u largua sonte nga shtëpia e ‘Big Brother’.

Ai u shpreh i lumtur për shkak të mallit për familjen dhe shoqërinë.

Mesa duket e lumtur është edhe motra e Granitit, prezantuesja e njohur Genta.

“Bravo Granit. Mbaroi më në fund” – është shprehur ajo.

Më e mërzitura është Fifi që ka shpërthyer në lot në shtëpi.