Gruaja e Getit tregon gjoksin para pasqyrës

Moderatorja e njohur shqiptare Marina Vjollca po kujdeset që gjithmonë të jetë në krye të mediave rozë duke bërë ndryshime të mëdha në pamjen e saj.

Bukuroshja bionde e ka në fokus stilin dhe paraqitjet e saj, me të cilat po lë pa mend të gjithë fansat e saj, shkruan InfoKosova

Në llogarinë e saj instagram Marina ka publikuar një fotografi para pasqyrës e ku në fokus këtë herë ka vënë gjoksin.

Kujtojmë se Marina është bashkëshortja e reperit Getuar Selimi, dhe kanë tre vite prej kur e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martës./InfoKosova