‘Gylsereni’ vishet me fustan të shkurt e të ngushtë, kaq provokuese nuk e keni parë kurrë!

‘Gylsereni’ vishet me fustan të shkurt e të ngushtë, kaq provokuese nuk e keni parë kurrë!

Është ndër aktoret me të dashura jo vetëm në Turqi.Aktorja e njohur turke, Nurgul Yesilcay është ndër aktoret më të dashura në Turqi dhe jo vetëm.Me rolet e saj, ajo ka mbledhur rreth vetes fansa në mbarë botës. Nurgul te shqiptarët më shumë njihet me rolin e “Gylserenit” nga seriali “Fate të kryqëzuara” ja si duket ajo shtype rekl,am dhe shiko vide,on