HAJDE URIMEE ! Kosova Merr Lajmin FANTASTIK pak para ndeshjes

HAJDE URIMEE ! Kosova Merr Lajmin FANTASTIK pak para ndeshjes

Lojtari i Përfaqësueses së Kosovës në futboll Valon Berisha, me bindje është shprehur se do ta fitojnë ndeshjen përball Çekisë.Në një konferencë për media Berisha, para gazetarëve tha se në Prishtinë do të kthehen si fitues, megjithëse nuk vlerëson si lehtë të arritshëm këtë rezultat.“Unë gjithmonë jam i gatshëm për të luajtur për kombëtarën.I kemi mujt në shtëpi dhe e dim që kjo është një finale dhe kemi ardhur këtu të vetmin send me kry me p’oshtë shihni deklaraten e berishes.