Hap këmbët dhe…/ Ja çfarë bën me të dashurin, vajza e këngëtarit të njohur

Hap këmbët dhe…/ Ja çfarë bën me të dashurin, vajza e këngëtarit të njohur

Sofia Richie shkëlqente në një foto të publikuar në Instagramin e saj.Vajza 21-vjeçare e Lionel Richie u shfaq me këmbët e hapura në prehrin e të dashurit të saj 36-vjeçar Scott Disick, ish-bashkëshorti i Kourtney Kardashian dhe është baba i tre fëmijëve të vegjël.Çifti u panë në Wynn Hotel, në Las Vegas në festën e ditëlindjes së saj ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: