Haradinaj nga Amerika paralajmëron Kurtin: Sapo të kthehem, me ty do të…!

Albin Kurti ka folur për ditën e parë të tij si kryeministër i vendit.
“Dita e parë e imja s’ishte si burokrat. U bë pranim dorëzimi i detyrës nga zv. kryeministri Pacolli pasi që Ramush Haradinaj ishte në një vizitë jashtë vendit në SHBA. Unë me Haradinajn jam dëgjuar mbrëmë në telefon dhe e lamë të takohemi kur të kthehet. Per te pare videon e plote shtyp ne rekl’amen me poshte