Haradinaj: Thaçi, Çitaku, Rama dhe Vuçiq kanë punuar për ndarje të Kosovës

Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ka bërë homazhe sot para shtatores së heroit Zahir Pajaziti në ditëlindjen e tij. Para mediave, Haradinaj ka folur edhe për idenë e shkëmbimit të territoreve, ku ka përmendur përsëri përveç Presidentit Hashim Thaçi dhe Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama edhe Ambasadoren e Kosovës në Uashington, Vlora Çitaku, njofton Klan Kosova shtype rekl,am dhe shiko vide,on