Hendbollistet E Kosovës Kërcejnë “Shotën” Në Beograd(VIDEO)

Përfaqësuesja e Kosovës në hendboll nuk ka zhvilluar ndeshjen ndaj Serbisë në kuadër të kualifikimeve për Kupën Botërore, kjo pasi Qeveria e Serbisë nuk ka lejuar të luhet ndeshja për arsye të sigurisë.Vashat e Kosovës kanë qëndruar në Kovilovo të Serbisë nga dita e enjte deri të shtunën, duke pritur vendimin për ndeshjet e ardhshme, shkruan GazetaBlic.E gjatë qëndrimit në hotel, hendbollistet e Kosovës kanë kërcyer edhe vallën ‘Shota’….shtyp ne rek lamen me poshte dhe lexoni te plote kete artikull.