Humbi 40 kilogramë që të takohet me meshkujt që i pëlqenin, sot ajo po i habit të gjithë me linjat trupore

Pasi hoqi dorë nga ushqimi i shpejtë, një vajzë ka arritur të humb 40 kilogramë, vetëm dhe vetëm që të takohet me meshkujt të cilët gjithmonë i kanë pëlqyer.

Biondja 24-vjeçe Molly Smith, kishte bërë të pamundurën që brenda dy viteve të humb kilogramët e tepërt dhe të krijoj linjat trupore që gjithmonë i kishte ëndërruar.

Studentja nga Vancouveri i Kanadasë, ka deklaruar se ushqimi i shpejtë ka qenë pika e saj e dobët shtype rekl,am dhe shiko vide,on