Hyn sot në Big Brother/ Nuk jua merr mendja se kush është konkurenti që do nisë aventurën e re

Hyn sot në Big Brother/ Nuk jua merr mendja se kush është konkurenti që do nisë aventurën e re

Ditën e djeshme në një video në Instagram Arbana Osmani dhe Sara Hoxha zbuluan se ditën e sotme në shtëpinë e Big Brother do të futet një konkurrent i ri dhe bëhet fjalë pikërisht për një djalë.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se bëhet fjalë për Olsin e Big Brother 1.

Ai ka bërë mjaft bujë me lidhjen me Noçen si dhe braktisjen live nga e dashura e tij Lusi atëherë. Pas së cilës Olsi vazhdoi lidhjen me Noçen qetësisht edhe disa kohë pas përfundimit të spektaklit.

E tashmë pas shumë vitesh ai ka vendosur ti rikthehet të njëjtës eksperiencë.