I bëjnë pis studion, Flori Mumajesi nis pastrimin (Video)

I bëjnë pis studion, Flori Mumajesi nis pastrimin (Video)

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Eneda Tarifa ndodhej mbrëmjen e djeshme në studion e Flori Mumajesit, ku po punon për këngën e saj të re me të cilën do konkurrojë në “Kënga Magjike”. Këtë Eneda e ka bërë të ditur me një video në Instagram ku filmon Flori Mumajesin duke pastruar parketin e studios së tij. Për më shumë shiko videon duke shty pur re klamn më poshtë: