I dashuri e “mban ne ajer” Gentën, mes tollombaceve dhe trëndafilave të kuq këngëtarja pozon se ksi me pamje nga dritarja

Tashmë prej kohësh këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli është në një lidhje dashurie me një biznesmen turk dhe këtë e ka treguar përmes rrjeteve sociale. Genta është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston vazhdimisht foto dhe video nga jeta e saj.

Edhe nga jeta e saj private, këngëtarja publikon momente të bukura që ajo kalon me partnerin e saj shtype rekl,am dhe shiko vide,on: