”I dashuri” misterioz i Oriola Marashit është ndryshe nga si mund ta keni imagjinuar!

Në këtë udhëtim ajo shoqërohej nga motra e saj dhe disa mikesha, ndërsa nuk kanë munguar edhe fotot së bashku. Modelja si gjithmonë na ka mahnitur me format e saj perfekte në foto super provokuese, por ajo që na ka rënë në sy është një foto e veçantë e saj postuar në instastory. Oriola në formë shakaje sigurisht, na prezanton me të dashurin e saj misterioz, të cilin mesa duket e paska gjetur në Dubai shtype rekl,am dhe shiko vide,on: