I fundit/ Ngjarje tragjike në Greqi, shuhet në aksident familja shqiptare! Mbijeton vetëm djali 17-vjeç

I fundit/ Ngjarje tragjike në Greqi, shuhet në aksident familja shqiptare! Mbijeton vetëm djali 17-vjeç

Një familje shqiptare thuajse është shuar nga një aksident në Lamia të Greqisë.

Makina e tyre tip “Toyota” është përplasur me një tanker karburanti. Për pasojë kanë ndërruar jetë në vend, burrë e grua, 46 dhe 43 vjeç si edhe vajza e tyre 22 vjeçe.

I gjallë nga rrënojat e makinës është nxjerrë vetëm djali 17 vjeçar.