I marrin fotot për të gjetur dashnorë, Dajana ia thotë publikisht: Do të të … ne Lushnjë…

I marrin fotot për të gjetur dashnorë, Dajana ia thotë publikisht: Do të të … ne Lushnjë…

Moderatorja Dajana Shabani ka zbuluar se fotot e saj janë keqpër dorur nga një tjetër person.

Në një postim në Instastory, Shabani ka publikuar një foto ku shihet ajo në aplikacionin “Tinder”, aplikacion ku kërkohen partnerë për Aventura, por me pseudonimin Frensis.

Krahas këtij postimi, moderatorja betohet se do ta gjejë vajzën në fjalë dhe do t’ja bëjë anatominë në Lushnje ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: