I mi turi që u hodh nga kati i pestë kërkon librat, Rama i jep premtimin e madh (Video)

I mi turi që u hodh nga kati i pestë kërkon librat, Rama i jep premtimin e madh (Video)

Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama vizitoi të pl agosurit në spitalin e Trau mës, në Tiranë.

Ndër ta ishin edhe dy fëmijët, Aureli dhe Alesio Cakoni nga Thumana, që u hodh nga kati i 5-të natën e 26 nëntorit.

Me kryeministrin ishte edhe ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila i shpalosi Ramës një kërkesë të djalit. Alesio kërkonte librat që i kishte lënë në shtëpi shtype rekl,am dhe shiko vide,on: