“I mora me rradhë”/ Si flirtoi me 12 vajzat e videoklipit, këngëtari i njohur shqiptar tregon “të pathënat”

“I mora me rradhë”/ Si flirtoi me 12 vajzat e videoklipit, këngëtari i njohur shqiptar tregon “të pathënat”

“I mora me rradhë”, Sergio tregon si flirtoi me 12 vajzat e klipit.

Këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer nga publiku, Sergio ishte i ftuar në nj emision, ku gjatë intervistës rrëfeu prapaskenat e klipit të tij të fundit “Alone”.

Në klip shfaqen vajza bukuroshe që sigurisht bien shumë në sy dhe Sergio tregoi se me 12 prej tyre ka flirtuar ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: