I ndodhi edhe kjo Luanes n’emision,e veshur me fustanin e ngushtë duke bër pomba i dalin në shesh.. (Video)

Luana Vjollcën nuk e ndal as fustani i ngushtë për të qenë spontane në emision. Mbrëmjen e sotme në “Shiko kush luan”, moderatoren do e shohim të bëjë pompa.Në promon e emisionit, Luana shfaqet me një fustan me lule të ngushtë i cili nuk e ka penguar aspak që ajo të ulet në tokë e të bëjë pompa së bashku me Mozzikun dhe Getinjon filluan te bjen pomba por Luanes i dalin ne shesh shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: