‘I promovon se bëjnë show’/ Befason Diana Ziu: Burrat ma*turbohen me me Vip-at që Vera sjell në Festivalin e RTSH-së

Diana Ziu dhe bashkëshorti i saj, artisti Vangjel Toçe nuk i kanë kursyer fjalët dhe kritikat kundrejt mënyrës se si Vera Grabocka po trajton festivalin e këngës në Radio Televizionin Shqiptar.Ende pa nisur mirë festivali dhe pa u paraqitur këngët për publikun, po qarkullojnë fjalë se Elvana Gjata do të jetë fituese e këtij edicioni. Por si të mos mjaftonte kjo, ka shumë këngëtarë e artistë që janë skualifikuar nga gara, pa u dhënë asnjë sqarim shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: