I shpërndau këngën e saj dhe i dërgon zemra, ylli i Real Madrid “nuk i ndahet” Taynës

I shpërndau këngën e saj dhe i dërgon zemra, ylli i Real Madrid “nuk i ndahet” Taynës

I ka shpërndarë këngën, e ka ftuar të bëjë koncert në Brazil dhe po i len zemra në komente. Tani futbollisti i Real Madridit e quan Taynan ‘shoqe’.U përfol disa ditë më parë se futbollisti i Real Madrid, Vinicus po flirtonte me Taynën. Shkak për këtë u bë një video e futbollistit në të cilën ai shihej duke dëgjuar këngën e saj.Më pas Vinicius filloi ta ndjekë reperen shqiptare në ‘Insagram’ duke qenë aktiv me komente në fotot e saj ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: