I tha se ka nevojë për më shumë tekst, Mozzik i kthehet Onatit

Para pak javësh, i ftuar në emisionin shumë të ndjekur nga publiku ‘Shiko kush luan’, ishte pjestari i grupit të njohur “Babastars”, Onati. Ai iu përgjigj pyetjeve të drejtuara nga Fifi me sinqeritetin më të madh, ashtu si i mendon ai gjërat.Një ndër pyetjet që këngëtarja i ka drejtuar ishte: ‘Cili nga artistët shqiptarë mendon se ka nevojë për më shumë tekst?’. Onat zgjodhi të thoshte emrin e reperit të njohur Mozzik i cili së fundmi ka reaguar ndaj thumbimit të tij live në emision shtype rekl,am dhe shiko vide,on: