I thanë se orët e saj ishin të numëruara, vajza nga Berati u provon të kundërtën mjekëve (Video)

Histori të tilla motivimi janë sa të rralla dhe të bukura.

E ftuar në rubrikën “Ti mundesh” në emisionin “Thumb On” në RTV Ora ka qenë Ela Ziu nga Berati.

Ajo tregoi historinë e saj prekëse ku iu desh të luftonte me anoreksinë. Ela ishte në rrezik për jetën dhe ëndërra që pa me gjyshin e saj e ringriti dhe i dha forcë për ta përballuar ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: