I thash kusheririt nese mi ndreq punt me at djal te fejohem,Ta premtoj nje nat ty do te dalim bashk dhe…!

I kam then kusheririt nese mi ndreq punt me at djal te fejohem,Ta premtoj nje nat ty do te dalim bashk dhe…Pershendetje! Ju lus anonim.Jom nje vajz nga ks historia jem asht pak e quditshme por ja qe njeriu sprovohet por ju lus pa ofendime sepse gjith jemi njerz dhe gabojm edij qe a gabim por desha te marr edhe keshillat e komentusve ne ket faqe.Por i kom thon pasi te fejohna kemi me dal kusherinit spo dii qa me bo mos ta zgjas ma shum ju lus ta postoni anonim ju prsh gjithve klm./ Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive