I tregon Gjermanisë pse festoi me shqiponjë, Rashica flet për tërmetin që tro nditi Shqipërinë

I tregon Gjermanisë pse festoi me shqiponjë, Rashica flet për tërmetin që tro nditi Shqipërinë

Milot Rashica festoi me shqiponjë në dy golat e shënuar kundër Wolfsburgut në fitoren e Werder Bremenit 3-2.

Dedikimi ishte për Shqipërinë dhe tragjedinë e ndodhur pas tërmeteve të rëna.

Në një intervistë për “Weser Kurier”, sulmuesi ka folur për këtë temë shtype rekl,am dhe shiko vide,n ja dhe video e keni me poshte: