I vogël, por veturën e madhe, Shaqa t’kall me Lamborghinin e ri

Xherdan Shaqiri me shokët e tij nuk do të luajn përballjen ndaj Ukrainës, e cila do të anulohet për shkak të rasteve me Covid te përfaqësuesja që drejtohet nga Shevchenko.

Lojtarët e Zvicrës mbrëmë i kanë bërë gati valixhet dhe do të rikthehet tek skuadrat e tyre.

Shaqiri ka patur me çka t’i mbledhë valixhet e tij. Lojtari shtatëshkurtër është bërë me një vëturë të madhe.

Shaqa është parë mbrëmë më Lamborghinin me ngjyrë të zezë që sipas mediave zvicëriane ka vlerë 220 mijë franga./Indeksonline/