‘I vr ave zemrën një artisti duke parë interesat’, Noizy mesazh Ardit Gjebreas (Video)

Të shtunën u mbajt në Pallatin e Kongreseve finalja e madhe e “Këngës Magjike”, ku fituese u shpall Eneda Tarifa me këngën “Ma zgjat dorën”. Një moment që u komentua shumë në rrjete sociale ishte ai kur publiku brohoriste emrin e Fifit e cila mori vendin e dytë. Pikërisht këtë moment Noizy e ka publikuar në Instagram dhe është shprehur i revoltuar ndaj Ardit Gjebreas shtype rekl,am dhe shikojeni vide,on: