Ia ve zjarrin Instagramit, Liberta Spahiu tregon gjoksin pa reçipeta me veshjen transparente

Ia ve zjarrin Instagramit, Liberta Spahiu tregon gjoksin pa reçipeta me veshjen transparente

Liberta Spahiu së fundmi ka ndarë imazhe të reja nga një fotosesion i ri, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, moderatorja e njohur ka pozuar joshëse duke i dhënë vëmendje gjoksit.

Ndërkohë, edhe ndjekësit dhe fansat e saj e komentuan për pozat provokuese që ka realizuar duke pozuar me gjoksin jashtë.

Ndryshe, Liberta vazhdon të jetë moderatore e programit Prive në Klan Kosova./Lajmi.net/