Inspirim për të! Për TAYNA-n, ky reper është DASHURI!

Reperja Tayna është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Atë e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto e video të ndryshme në të cilat shfaqet gjithnjë sensuale dhe në formë.

Së fundmi këngëtarja na ka rrëfyer se kush është dashuria e saj. Ajo ka postuar në instastory një video do befasoheni cili reper eshte ai shtype rekl,am dhe shikojeni videon: