Ish burri kush? Irina Shayk kapet m at duke dalë nga hoteli me një burrë mi sterioz

Irina Shayk duket se e ka lënë pas historinë me Bradley Cooper pasi është fotografuar duke dalë nga hoteli Mercer në NYC së bashku me një burrë misterioz të mërkurën.

Megjithëse ishte natë, supermodelja kishte vendosur syze dielli për të mos u vënë re, por më kot.

33-vjeçarja nuk kishte sesi t’i shpëtonte syrit të paparacëve edhe pse ishte veshur casual me xhinse shtype rekl,am dhe shiko vide,on: