Ish e dashura e Endrit Thaçit tregon format ‘bombastike’, në fustanin e ngushtë me ngjyrë të zezë

Ajo publikon fotosesione të ndryshme në Instagram, merr komente dhe pëlqime nga ndjekësit e saj.

Krahas që njihet për linjat e bukura ajo më shumë ka bërë bujë duke u quajtur si e dashura e Endrit Thaçit, djalit të presidentit. Edhe pse është thënë se dyshja kanë qenë të lidhur, asnjëherë nuk është vërtetuar diçka e tillë. Drita dhe Endriti, nuk e kanë pohuar apo mohuar ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: