Ish-e dashura e Granitit sonte hyn në Big Brother, ja çfarë do ndodh me Fifin!

Ish-e dashura e Granitit sonte hyn në Big Brother, ja çfarë do ndodh me Fifin!

Një nga lidhjet më të përfolura në Big Brother VIP këtë edicion është ajo e Granitit dhe Fifit.

Graniti i tha këngëtares se e konsideron vetëm si motër, por kjo nuk u prit mirë nga ajo.

Motra e Granitit reagoi në rrjetet sociale, duke thënë se Graniti bëri shumë mirë që e hoqi qafe Fifin.

Megjithatë, të martën priten supriza të reja në Big Brother VIP.

Kjo pasi në shtëpinë e Vëllait të Madh do të futen tre konkurrentë të rinj.

Bëhet me dije se një gna pjesëmarrëset do të jetë edhe ish-e dashura e Granitit.

Mbetet të pritet se çfarë do të ndodhë me Fifin, e cila ka shfaqur një sjellje aspak normale, ditëve të fundit, e shkaktuar edhe nga refuzimi i Granitit.