Ish gruaja e Mozzikut e takon Cristiano Ronaldon dhe ka një mesazh për ata që.. (Video)

Ish gruaja e Mozzikut e takon Cristiano Ronaldon dhe ka një mesazh për ata që.. (Video)

Këngëtarja nga Ferizaj, Loredana Zefi, këto ditë ka udhëtuar drejt Spanjës për ngjarjen e madhe të ndarjes së çmimeve, ‘MTV Europe Music Awards 2019’.Kjo u bë e ditur nga vet Lori, e cila ka ndarë me fansat në ‘Instagram’ lajmin e bukur se është shpërblyer me çmimin.Në këtë ceremoni, Loredana shfrytëzoi rastin edhe të takohej me pesë-herë futbollistin më të mirë në botë Cristiano Ronaldo shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: