Ish-Miss Kosova Ia Fal Zemrën Një Serbi, Publikon Foto Nga Shtrati

Ish-Miss Kosova Ia Fal Zemrën Një Serbi, Publikon Foto Nga Shtrati

Kosova njihet për femrate bukura që ka. Por, një grup amatorësh vendosën çuditërisht që 3 vjet më parë t’i jepnin titullin: Miss Kosova një femre nga Argjentina.Nuk iu mjaftuan mijëra bukuroshe, e dhjetëra kandidate nga Kosova, që juria të përzgjidhte një femër latine për më të bukurën e shtetit më të ri në Ballkan, shkruan Indeksonline.Nuk ka vonuar shumë dhe ish- Miss Kosova, Camila Baraza, tani është e dashura e një serbi….Lajmet me reja mund ti gjeni me poshte shtypni rek lamen me posht per me shum nuk do te zhgenje heni